Sancaktepe Ticaret Merkezi

2018 yılında tamamlanan SANCAKTEPE TİCARET MERKEZİ, Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Sancaktepe’ nin tam kalbinde bulunuyor.
Bulunduğu bölgede farklı özelliklere sahip bir ofis projesi olarak hayata geçirildi.​

 

Metro, minibüs ve otobüs duraklarına olan yakınlığı ile toplu taşıma kullananlara; her iki köprüye ve otobana olan yakın mesafesi ile aracı ile gelmek isteyenlere açık ve kapalı otoparkı ile çeşitli ulaşım imkanları sağlayarak Anadolu Yakası’nın en kolay ulaşılabilir ofislerinden..

 

Sancaktepe Ticaret Merkezi, sizi karşılayan, içeri davet eden ve kucaklayan mimarisiyle size “Hoş geldiniz” diyor..

 

Çalışanlara rahat bir nefes aldırmak isteyen Sancaktepe Ticaret Merkezi; sunduğu imkanlarla iş yükünüzü azaltıyor… Hemen Sancaktepe Belediyesinin karşısındayer alan Merkezi ile konumu ile ulaşımı kolaylaştıran METRO ve TOPLU TAŞIMA ya sadece 1 dakikalık yürüme ile trafik sıkıntısını en aza indirgeyip zamanınızı keyifli ve verimli kullanmanızı sağlıyor…

Sancaktepe Ticaret Merkezi, Sancaktepenin en prestijli iş merkezi olmakla birlikte, bölgedeki açık ve kapalı otoparklı tek projedir. 24 Saat güvenlik ve sekreteryalı site konseptli ilk ticaret merkezi projesidir.

Merkezi konumu, hemen arkasında yer alan Alışveriş Merkezi ile zamanınızı keyifli ve verimli kullanmanızı sağlıyor.
Sunduğu fiber optik kablolama, yerden ısıtma, cam cephe gibi imkanlar ile de A Plus ofis te olmanın ayrıcalığını sonuna kadar yaşamayı sağlıyor.